Google ADS Sertifikalı Profesyonel Blogger, SEO ve SEM Uzmanı Özer Irmak Hakkında

www.ozerirmak.com.tr sitesine hoşgeldiniz.

Ben özer ırmak 20 Mart 1975 tarihinde Almanya’da doğdum. Küçüklüğümden beri bilgisayarlarla haşırneşir olmam dolayısıyla bilgisayar işlerine ilgi duymaya başladım.

İnternetin uzun yıllardır gelişmesiyle beraber ben de 2007 yılında internette kendi işimi yapmak için webtasarım ve seo öğrenmeye başladım o dönemde websitesi kurmak için hazır bir içerik yönetim sistemi olan joomla ile tanıştım kısa sürede joomlayı öğrenerek birkaç firmaya websitesi ve seo yapmaya başladım. İnternette devamlı araştırmalar yapıp kendimi geliştirmeye devam ederek 2009 yılında hem satış ortaklığı işini hem de Google Adsi(Adwordsü) öğrenip yarı zamanlı olarak bloggerlık yapmaya başladım hayalimde hep hiç kimseye ihtiyaç duymadan kendi işimi yapmak vardı. 2013 yılında işsiz kaldıktan sonra yine bir başka hazır içerik yönetim sistemi olan wordpress ile tanıştım ve wordpressi de kısa zamanda öğrenerek tam zamanlı bloggerlık yapmaya başladım.

İnternette bloggerlıkla ilgili profesyonel konularda yeterli Türkçe kaynak bulunmaması dolayısıyla ayrıca ülkemizde de profesyonel bloggerların yetişmesine katkı sağlamak amacıyla 2016 yılında profesyonelbloggerlik.com sitesini kurdum ancak alan adının çok uzun olması dolayısıyla 2017 yılında alan adını bloggerlik.com olarak değiştirdim Ekim 2018 tarihi itibarı ile udemy.com sitesinde yayınlanmak üzere google seo isimli bir eğitim seti çıkardım bu sayede profesyonel blogger olmak isteyenler bir yandan bloggerlık bloğumdan çeşitli blog bilgilerini öğrenmeye başlayabilirler ve daha teknik konuları da google seo eğitim seti sayesinde kendilerini geliştirerek kendi websitelerini kurup arama motorlarında üst sıralara çıkararak para kazanabilirler.

Profesyonel bloggerlık uzun yıllar araştırmalar yapmayı ve çok çalışmayı gerektiren bir meslektir ben de bu mesleği öğrenmek isteyenler için vaktimin çoğunu yeni eğitim videolarını hazırlamak ve bloggerlık bloğuma güzel içerikler eklemek için harcıyorum.

Çalışma hayatında herkese başarılar diliyorum.

          Google ADS Sertifikalı
Profesyonel Blogger, SEO ve SEM Uzmanı
                   Özer Irmak

Pin It on Pinterest

Call Now Button