Temel Seviyeden İleri Seviyeye Kadar Google ADS Eğitimi

 

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 1

Geleceğin Mesleği Olan Google ADS ile Kendi İşinizi Kurmaya Hazır Mısınız?

Geleceğin mesleği olan google adsi temel seviyeden ileri seviyeye kadar öğrenerek siz de bu alanda uzman olabilir ve düşük bütçelerle reklamlar verip yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Dünya’nın en büyük arama motoru olan googleda reklam verebilmek için arama ağı, görüntülü reklam ağı, videolu reklam ağı, alışveriş ve uygulama olmak üzere reklam türlerini öğreneceksiniz.

Google ADS ile yapabilecekleriniz şunlar;

– Satış
– Danışmanlık
– Markalaşma
– Potansiyel Müşteriler

ve daha pekçok alanda işler yapabilirsiniz.

Google ads eğitimi 15 saat reklamcılık ve 3 saat google analytics olmak üzere toplam 18 saat olacaktır dersler tamamen uygulamalı ve %100 öğrenme garantilidir.

Google ADS Eğitimini Nasıl Veriyoruz?

Özel Ders Ortamında Eğitim

Online Google ADS derslerini internet üzerinden üzerinden canlı birebir şeklinde vermekteyiz bu sayede internetinizin olduğu her yerden ve istediğiniz zaman dilimlerine göre rahatlıkla derslerimizi öğrenme imkanına kavuşmuş olursunuz.

N

Öğrenme Garantili Eğitim

Google ADS eğitimlerimizi her zaman uygulamalı ve garantili öğrenme şeklinde vermekteyiz eğitimimizde konuları öğrenemediğinizde ücretsiz bir şekilde konuları telafi yaparak öğrenmenizi sağlıyoruz.

 

18 Saat Eğitim

Google ADS derslerini temel seviyeden ileri seviyeye kadar tam manasıyla öğrenebilmeniz için 15 saat reklam ve 3 saat google analytics olmak üzere toplam 18 saat olarak vermekteyiz.

En Uygun Fiyata Google ADS Eğitimi

Google ADS eğitimimizi en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz.

 

Formu Doldurun Sizinle İletişime Geçelim

Google ADS Eğitim İçeriği

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 3
Google ADS Reklam Stratejileri

Google ads reklam stratejileri nedir, nasıl yapılmalı bu gibi soruların cevaplarını bu eğitim setinde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 4
Google ADS Arama Ağı Reklamları

Google ads arama ağı reklamları nedir, hesap kurulumu, kampanyalar, reklam grupları ve reklamlar nasıl oluşuturulur hepsini bu bölümde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 5
Google ADS Görüntülü Reklam Ağı

Google ads görüntülü reklam ağı nedir, izlenmesi gereken stratejiler nelerdir, nasıl yapılır, nelere dikkat etmek gerekir hepsini bu bölümde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 6
Google ADS Vdeolu Reklamlar

Google ads videolu reklamlar nedir, türleri nelerdir, videolu reklamlar ile marka bilinirliği işlemleri nasıl yapılır, ürünler ve hizmetler müşterilere nasıl ulaştırılır hepsini bu bölümde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 7
Google ADS Uygulama Reklamları

Google ads uygulama reklamları nedir, nasıl kampanyalar oluşturulur ve bu kampanyalarla uygulamalarınızın indirme sayılarını arttırmayı bu bölümde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 8
Google ADS Alışveriş Reklamları

Google ads alışveriş reklamları nedir, e-ticaret web siteleri nasıl alışveriş reklamlarına verilir, google merchant center ile alışveriş reklamları nasıl ilişkilendirilir, feed dosyaları nasıl oluşturulur gibi konuları bu bölümde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 9
Google ADS Yeniden Pazarlama Reklamları

Google ads yeniden pazarlama reklamları ile web sitelerinize reklamlar yolu ile gelen ziyaretçilerinize nasıl özel reklamlar hazırlayabileceğinizi ve satışlarınızı nasıl arttırabileceğinizi bu bölümde öğreneceksiniz.

GOOGLE ADS EĞİTİM HİZMETİ 10
Google ADS Danışmanlığı

Google ads mesleğinde nasıl danışman olabileceğinizi, google ads sertifikalarını nasıl alabileceğinizi, müşterileri nasıl bulup iletişime geçebileceğinizi ve müşterilerle nasıl iş yapabileceğinizi bu bölümde öğreneceksiniz.

Google ADS Eğitimine Kimler Katılabilir?

Kendi İşini Kurmak İsteyenler
Google ads dijital reklamcılık mesleğini öğrenerek hem iş sahibi olmak hem de bu meslekten para kazanmak isteyen herkes katılabilir.
İşletme Sahipleri
Google ads dijital reklamcılık mesleğini öğrenerek yüksek kazançlar sağlamak isteyen işletme sahipleri de katılabilir.
Google ADS Mesleğini Öğrenmek İsteyenler
Google ads dijital reklamcılık mesleğini öğrenerek firmaların reklam departmanlarında veya reklam ajanslarında yüksek ücretlerle çalışmak isteyenler bu eğitime katılabilirler.
Firmaların Reklam Departmanlarında Çalışanlar
Firmaların reklam departmanlarında çalışanlar google ads dijital reklamcılık eğitimine katılabilirler.
Dijital Reklam Alanında Çalışanlar
Dijital reklam alanında çalışanlar kendi uzmanlıklarını daha üst bir seviyeye taşımak için google ads eğitimine katılabilirler.
Kendi Reklam Strajesini Geliştirmek İsteyen Herkes
Google ads mesleğinde kendi reklam stratejisini nasıl geliştirebileceğini, hesaplarını nasıl kontrol edebileceğini öğrenmek isteyen herkes google ads eğitimine katılabilir.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site! HEMEN ARA
error: İçerik korunuyor !!