E-TİCARET SİTESİ HİZMETİ 1

E-Ticaret Sitesi Hizmeti Hakkında

E-ticaret sitesi hizmeti ile siz de şimdi wordpress alt yapısı kullanılarak size özel olarak bir e-ticaret sitesine sahip olabilir ve internette hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde e-ticaret gittikçe yaygınlaşmaktadır tabi hal böyle olunca ister istemez birçok ikişi e-ticarete yönelmeye başlıyor ancak iyi bir e-ticaret sitesine sahip olmak uzmanlık gerektirir işte ben de tam bu noktada size yardımcı olarak çok iyi bir e-ticaret sitesine sahip olmanızı sağlıyorum.

Wordpress alt yapısıyla size özel hazırlanacak olan e-ticaret sitesiyle hem müşterilerinize güzel alışveriş deneyimleri yaşatabilir hem de sitenizden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. E-ticaret sitenizi sizin istediğiniz tasarıma ve özelliklere göre tasarlamaktayım.

Siz de artık daha fazla beklemeden hemen şimdi wordpress alt yapısıyla hazırlanan şık bir e-ticaret sitesine sahip olarak internette yerinizi almaya başlayın.

UI Tasarımı

UI tasarımı ile e-ticaret sitenize gelen ziyaretçilerinizin müşterilere dönüşmesi için tasarımlar yapmaktayım kısaca bir müşteri e-ticaret sitenize geldikten sonra kolayca dolaşıp istediği ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilmesi ve alışveriş yapabilmesi için sitenize en uygun tasarımı yapmaktayım.

E-Ticaret Web Tasarımı

E-ticaret web tasarımı aşamasında sitenizde yüksek dönüşümleri hedeflemek için sitenizin hedef kitlesine en uygun ve görsellik açısından ilgi çekici bir web mağazasına dönüştürmekteyim.

E-Ticaret Geliştirme

E-ticaret geliştirme aşamasında web sitenizin tasarım aşamasını tamamladıktan sonra web mağazanızı sorunsuz çalışan alışveriş deneyimlerine dönüştürüyorum.

WooCommerce

Web mağazanızın arka kısmında çalışan woocommerce eklentisinin esnekliği ve aşırı kullanıcı dostu olması sebebiyle wordpress ile mükemmel bir şekilde bütünleşmektedir bu sayede web mağazanızı istenilen bir e-ticaret sitesine dönüştürmek mümkün olmaktadır. Woocommerce ile web mağazanız her zaman en iyi performansı sunmaktadır.

SEO Stratejisi

E-ticaret web tasarımı aşamasında sitenizde yüksek dönüşümleri hedeflemek için sitenizin hedef kitlesine en uygun ve görsellik açısından ilgi çekici bir web mağazasına dönüştürmekteyim.

Bakım ve Destek

Bakım ve destek ile e-ticaret sitenizin devamlı, problemsiz ve çalışır durumda olmasını sağlamaktayım bunun için yüklü eklentileri korumaktan gerekli güvenlik güncelleştirmelerini sağlamaya kadar birçok konuda destek olmaya devam etmekteyim.

Özel Tasarım

Türkçe Yönetim Paneli

Sınırsız Ürün ve Kategori Ekleme

Stok Yönetimi

Vergilendirme Sistemi

Kargo Takibi ve Yönetimi

Kredi Kartı Entegrasyonu

Havale ve Kapıda Ödeme Sistemi

İndirim Kuponu Özelliği

Sepete Ekle / Çıkar Özelliği

Online Fatura Sistemi

Satış Raporlama Özelliği

Arama Motorlarına Kayıt

Ürünlere Özel SEO

Google Analitik ve Ziyaretçi Takibi

Ürün Karşılaştırma Özelliği

E-Ticaret Sitenizi Akıllı Telefonlardan Yönetme

Proje Bitiminde Detaylı Raporlama

Pin It on Pinterest

Call Now Button