Tam Kapsamlı SEO Analiz Raporu Hizmeti

 150,00 + KDV

Tam kapsamlı seo analiz raporu ile sizlerin web sitenizi tam anlamıyla inceleyip web sitenizle ilgili ayrıntılı raporlar vereceğim.

Sizlere vereceğim raporlar şunlar;

Site İçi SEO Analizi

  • Site içi seo analizi ile sitelerinizin iç seo hataları ve yapıları hakkında bilgiler verilir.

Site Dışı SEO Analizi

  • Site dışı seo analizi ile sitenizin backlink sayıları, backlink kaliteleri, alan adınızın otoriter puanı(DA), sayfanızın otoriter puanı(PA) ve spam skoru hakkında bilgiler verilir.

Anahtar Kelime ve İçerik Analizi

  • Web site içeriklerinizin kullanıcılar ve arama motoru açısından uyumlu olabilmesi için anahtar kelime oranı, içerik oranı, anahtar kelimelerin sosyal medya sitelerinde paylaşım miktarları ve hangi anahtar kelimede en az kaç kelimelik yazılar yazılması gerektiği hakkında bilgiler verilir.

Teknik Analiz

  • İnternet kullanıcılarının web sitenizi sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için sunucunuzun sağlık ve performansı hakkında bilgiler verilir.

Performans Analizi

  • Web sitenizin hızı hakkında performans bilgileri verilir.

Mobil Analizi

  • Web sitenizin mobil uyumluluğu ve kullanılabilirliği hakkında bilgiler verilir.

Site SEO Puanı Analizi

  • Web sitenizin arama motorlarıyla daha uyumlu olabilmesi için seo puanı ölçümü yapılarak web sitenizin seo puanı hakkında bilgiler verilir.

Kullanılacak Araçlar: Screaming Frog SEO Spider, Ahrefs, Semrush, Moz, Keywordtool, Woorank, Buzzsumo

Not-1: Hizmet satın alınırken anahtar kelimeleri verme zorunluluğunuz yoktur eğer anahtar kelimeleri verirseniz sizin isteğinize göre anahtar kelimelerinizi incelerim eğer anahtar kelimeleri vermezseniz web sitenizin konusuna uygun olarak anahtar kelimeleri kendim tespit edip tam kapsamlı seo analiz raporunuzu ona göre hazırlarım.

Not-2: Raporları 24 saat içerisinde vermekteyim ancak iş yoğunluğuna göre bu süre artabilir ayrıca rapor sonuçlarına göre çeşitli önerilerde de bulunmaktayım.

Product total
Options total
Grand total
Kategoriler:
Call Now Button

Pin It on Pinterest